Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Saloni'ye en iyi tasarım yarışmasında birincilik ödülü

Saloni, hem yatak hem oturma amaçlı kullanım alternatifini ve fonksiyonelliği tek bir üründe birleştiren, görsel estetik bütünlüğü, çok amaçlı kullanımı ve konforu ile ön plana çıkan özgün tasarımı ile, Türkiye'nin en prestijli tasarım yarışması olan İMOB 2009(istanbul Mobilya Fuarı)tasarım yarışmasında koltuk oturma kategorisinde birincilik ödülü aldı.
Saloni'ye en iyi tasarım yarışmasında birincilik ödülü
Saloni Home Style Sağlam,ergonomik ve şık...

Bu üç kelimeyi kendimize kılavuz kabul ettik. Dünya standartlarında ürün üretme hedefiyle çıktık yola...

Müşterilerimizin, kullanırken keyif alacakları, fonksiyonlarıyla hayatlarını kolaylaştıracakları ürünleri üretmeye devam ediyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyeti en büyük hedefimiz. Bunun için üretimimizde en iyi materyalleri en yüksek teknolojiyle işleyerek kullanımınıza sunuyoruz.

Her geçen gün tecrübelerimiz ve kabiliyetimiz gelişiyor. Saloni tarafından tasarlanmış, üretilmiş, patentli PBS ve CSS gibi mekanizma sistemlerimiz müşterilerimizce memnuniyetle kullanıyor.

Her kaliteli işin ardında mutlak iyi, organize ve takım ruhuna sahip bir ekibin olması şarttır. Saloni, çalışanlarını ve tedarikçilerini firma ortağı kabul ettiği için başarı yolunda hızla mesafe katetmiştir.

Saloni olarak, yurtiçinde ve yutdışında ürünlerimizi tercih eden seçkin müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017