Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Salonları Dekore Etmenin Farklı Yolları

Tartışmasız evinizin en önemli alanı salonunuzdur. Maalesef günümüzün anlayışında salon sadece televizyon izlemek için kullanılan bir oda haline geldi. Oturma grupları da bu fikre uygun yerleştiriliyor. Bu yaklaşımı değiştirerek, salonunuzu daha verimli kullanmak sizin elinizde…
Salonları Dekore Etmenin Farklı Yolları
Merkezinizi yaratın

Özellikle salonda bir merkezin varlığı çok önemli. Koltuk, oturma grubu, halı ve sehpalardan oluşan bir merkez davet edici bir etkiye sahiptir. Yeterince alana sahipseniz L şeklindeki oturma grupları duvardan odanın merkezine kaydırılabilir. Karşılıklı yerleştirilen koltuklar güzel bir sohbet için en ideal yöntem. Eğer salonunuz bir şömineye sahipse mutlaka şöminenin etrafında oturmaya gayret gösterin.

Değişiklikler canlandırır

Renk, desen, form, stil… Değişikliklere açık olun. Böylelikle ilginç kombinasyonlar yaratabilirsiniz. Örneğin; antik bir sehpayı minimal bir oturma grubuyla kombine edebilirsiniz.

En sevdiğiniz duvarı seçin

Salonda vurgulamak istediğiniz bir duvarı seçin. Bu duvarı salonla uyumlu ama kontrast yaratabilecek bir renge boyayın. Canlı renkler, desenli duvar kağıtları veya duvar stickerları iyi birer örnektir. Dikkat: Canlı renkleri odanın tüm duvarlarında kullanmaktan kaçının.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017