Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Samsung Galaxy Note 10.1 Özellikleri

Galaxy ailesinin S-Pen’li 10.1 inçlik yeni üyesi Samsung’un ince çizgilerini yansıtıyor. Samsung, ürün gamını Galaxy Note ailesine eklediği 10.1 inçlik yeni tabletiyle genişletiyor.
Samsung Galaxy Note 10.1 Özellikleri
Mobil pazarını flaş ismi Samsung, ürün gamını Galaxy Note ailesine eklediği 10.1 inçlik yeni tabletiyle genişletiyor. Kullanıcıya birçok kolaylık sunan tabletle birlikte gelen uyglamalar da S-Pen’i son derece rahat kullanmaya yardımcı oluyor. Galaxy Note II’de yer alan dokunmatik kalem S-Pen için tablette tasarımı bozmayacak şekilde bir yuva bulunuyor. S-Pen’i yuvasından çıkardığınızda sağ taraftan otomatik açılan menü, kalem ile yapabileceklerinizi size sunuyor.

S-Note uygulamasındaki farklı şablonlar ve S-Pen sayesinde kolayca kendi hikâyenizi dijital ortama aktarabilirsiniz. Photoshop Touch sayesinde resimler üzerinde birçok farklı değişikliği kolayca gerçekleştirebilmek mümkün. Ayrıca S-Pen sayesinde Photoshop Touch yazılımı çok daha hassas bir şekilde kullanılabiliyor. Galaxy Note 10.12in bir diğer özelliği ise sizin çizdiğiniz şekilleri algılayarak kusursuz bir geometrik hale getirebilmesi…

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017