Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Samsung Galaxy S III İnceleme

Dünyanın en iyi akıllı telefonu devasa HD ekranı, dört çekirdekli hızlı CPU'su ve akıllıca düşünülmüş işlevleriyle insanı büyülüyor. Buna rağmen, eksikleri yok değil.
Samsung Galaxy S III İnceleme
Galaxy III büyük bir mirasın sahibi. Atası, dünyanın en başarılı Androidli akıllı telefonu ve 20 milyondan fazla satıldı. Samsung iyice yükselen beklentileri tatmin etmek için güçlü bileşenler ve geliştirilmiş TouchWiz kullanıcı arabiriminden yararlanıyor. Galaxy S III’ün iyice yükselen çıtayı aşıp aşamadığını ve dört çekirdekli tek rakibi olan HTC One X karşısında neler yaptığını göreceğiz.

Samsung’un dört çekirdekli Exynos 4 Quad işlemcisi, neredeyse tüm diğer mobil işlemciler gibi ARM Cortex A9 yapısı üzerinde çalışıyor. Bununla beraber, diğer işlemcilerden daha küçük bir üretim süreciyle üretiliyor. Samsung, bir önceki nesilde 45 nanometre olan transistor boyutlarını 32 nanometreye indirgemiş ve yüksek k metal kapısı denilen özel bir malzeme kullanarak yonga içindeki kaçak akımlar azaltılmış.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017