Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Samsung Galaxy S3 Özellikleri

Android işletim sisteminin bundan dört yıl önce başlayan akıllı telefon macerası, Samsung Galaxy S3 ile evrimsel olarak son noktaya ulaştı.
Samsung Galaxy S3 Özellikleri
Galaxy S ismini ilk olarak 2010 yılında duyduğumuz zaman Samsung’un büyük planının en önemli parçası olduğunu anlamıştı. O günden yana Güney Koreli firma Android işletim sistemini kullanan bütün amiral gemilerini bu seri altına topladı. Android için 2009 yılında ortaya çıkan 1.5 Cupcake sürümü nasıl bir dönüm noktası olduysa, 2010 ikinci çeyreğinde ortaya çıkan Galaxy S’te aynı eklide Samsun için büyük bir başlangıç oldu. Android dünyasının yavaş yavaş yükselmeye başladığı 2010 yılında ortaya çıkan Samsung’un gerçek anlamdaki ilk amiral gemisi Galaxy S, 24 milyona ulaşan satış rakamıyla da Android dünyasına büyük ivme kazandırdı.

Samsung Galaxy S3, Türkiye’de benzeri görülmemiş bir etkinlikle tanıtıldı. Galaxy’nin son varisi Rumeli hisarında yapılan video gösterisi, Caddebosta’nda Avicii, Nişantaşı2nda ise Bob Sinclair gibi dünyaca ünlü DJ’lerin şovlarıyla Türk halkına tanıtıldı. Samsung Cep Telefonları Türkiye direktörü Selçuk Mirza, S III hakkında merak ettiğiniz tüm özellikleri sizler için anlattı.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017