Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Samsung NP550P5C İnceleme ve Özellikleri

Samsung NP550P5C tasarımı ve performansıyla her an yanınızda olmayı hak eden bir bilgisayar olacak.
Samsung NP550P5C İnceleme ve Özellikleri
İntel’in dört çekirdekli Core i7 3610QM işlemcisiyle hız ve performans açısından bir kaygısı bulunmayan bilgisayarda işlemci normal şartlarda görevini 2,3 GHz frekansta yerine getiriyor ve tek çekirdeğe odaklı olan uygulamalarda hızını 3,3 GHz’e kadar yükseltebiliyor. Sistem ge görevli bellek miktarıysa 6 GB gibi yüksek bir kapasitede. Doğal olarak Microsoft’un 64 bitlik Windows 7 Home Premium işletim sistemi kullanıcılara sunuluyor.

Kapağında küçük siyah noktalarla süslenmiş metal görünümlü bir malzeme tercih eden Samsung NP550P5C’nin gövdesinde malzeme gerçek alüminyuma dönüşmeye başlıyor. Chiclet klavyenin üzerinde yer alan ses sistemi JBL’in elinden çıkmış ve bir standart bir taşınabilir bilgisayara oranla çok daha üstün bir ses üretmeyi başarıyor. Samsung NP550P5C kullanıcılar büyülemekte görselliğinin dışında da iddialı. Yer verilen 15,6 inç büyüklükteki ekranda 1600 x 900 piksel çözünürlük oluşturabiliyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017