Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Samsung Smart Kamera Özellikleri

Samsung’un gelişmiş özellikli “Smart Camera”ları üstün görüntü kalitesi ve Wi-Fi bağlantıları sayesinde tatilin ayrılmaz birer parçası. Fotoğrafların sosyal medya ortamında da anında paylaşılmasını sağlıyor.
Samsung Smart Kamera Özellikleri
Samsung Electronics, en son teknolojiyle donatılmış yeni “Smart Camera”ları WB850F, WB150F, DV300F ve ST200F ile kullanıcılara daha akıllı, daha sade ve kolay paylaşılabilir bir fotoğraf deneyimi sağlıyor. Seyahatlerin yoğunlaştığı yaz aylarında Samsung Smart Camera’lar her anı üstün görüntü kalitesiyle ölümsüzleştirirken entegre Wi-Fi destek teknolojisiyle Facebook, Picasa, Photobucket ya da Youtube gibi sosyal paylaşım sitelerinde de eşzamanlı yayınlama fırsatı sunuyor.

Samsung mobil bağlantısı ile fotoğrafları evde ve taşınabilir cihazlarda paylaşmak ve kaydetmek oldukça kolay. Kullanıcı bir dokunuşla akıllı fotoğraf makinesindeki fotoğraf ve videoları her zaman ve her yerden kablosuz olarak gönderebilir, özel dakikaları anında sosyal paylaşım sitelerinde yayınlayabilir ve çevrimiçi albümler hazırlayabilir. Yenilikçi Wi-Fi Mobil Vizör ile akıllı telefonunuzu kullanarak fotoğraf makinesi ayarlarınızı yapabilir ve fotoğraf çekebilirsiniz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017