Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Samsung Smart TV Özellikleri

Samsung’un bilim kurgu filmlerinden fırlamış gibi görünen yeni Smart TV’leri geleceğin teknolojisini bugüne taşıyor. SLAM LED serisi E8000’in ultra ince çerçeveye sahip, şık ve çarpıcı post minimalist tasarımıyla her zaman hayalini kurduğunuz televizyonun keyfini süreceksiniz.
Samsung Smart TV Özellikleri
Geleceğin teknolojisini bugüne taşıyan Samsung Smart TV’ler herkesin beğenisini kazandı. SLAM LED serisi E8000’in ultra ince çerçeveye sahip, şık ve çarpıcı post minimalist tasarımıyla her zaman hayalini kurduğunuz “daha akıllı bir yaşama” sahip olacak, anında ve sınırsız eğlencenin keyfini süreceksiniz.

Samsung Smart TV’lerde uzaktan kumanda sorunu ortadan kalkıyor. Çünkü yeni nesil Samsung Smart TV’ler, ses kontrollü, hareket kontrollü ve yüz tanıma gibi özellikleri aracılığıyla sizinle iletişim kurabilecekler. Dahili HD kamera ve çift mikrofon sayesinde TV’nizin ses kontrolünü aktive edebilecek, sesi açıp kapayabileceksiniz. Yani kumandanızı evin içerisinde kaybetseniz bile TV’nizi açmak artık çok kolay. Tek yapanız gereken Samsung Smart TV’ye “Hİ tv açıl!” diye seslenmek. Sesli komutların Türkçe olması da işinizi fazlasıyla kolaylaştıracak.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017