Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sanalkurs E-dergi Dijimecmua'da yayında...

Kullanıcıları arasında bilgi paylaşımını hedefleyen Sanalkurs, dersleri okumak, ders videolarını izlemek için kullanıcılarından herhangi bir ücret istememektedir. Sanalkurs üzerinden eğitimlerden yararlanmak için sadeceye siteye üye olmak yeterli.
Sanalkurs E-dergi Dijimecmua'da yayında...
Yine Sanalkurs editörleri tarafından hazırlanan ve tüm ziyaretçilerinin kullanımına ücretisiz olarak sunulan Sanalkurs E-dergi artık dijimecmua üzerinden de ücretsiz olarak okunabilecek.

Sanalkurs Hakkında:

BEDAVA ÜYELİK: Sanalkurs bilgi paylaşımını hedefleyen bir site olarak kurulmuştur ve kesinlikle sitedeki derslerden herhangi bir ücret talep edilmez. Dersleri okumak, derslerin videolarını indirmek gibi işlemler tamamen ücretsiz olup sadece üye olmayı gerektirmektedir.

UZMAN EDİTÖRLER: Dersleri yazan Sanalkurs editörlerinin her biri de konularında uzman kimseler olup sadece bilgiyi paylaşma düşüncesiyle hareket etmektedirler. Sınırları aşmadan, hiç kimseye hakaret maksadı güdülmeksizin hazırlanan derslerle Sanalkurs editörleri her zaman sizlere imkânlar nisbetinde yardımcı olmayı amaçlamaktadırlar.

HERKESE AÇIK: Sanalkurs'ta bilgisini paylaşmak isteyen herkese kapılarımız açıktır. Uzmanı olduğu alanda ders hazırlamış olanlar bu derslerini üst menüde yer alan "DERS EKLE" linkini kullanarak ilgili kategori altında yayınlatabilirler. Ancak bu dersler, Sanalkurs Ekibi tarafından gözden geçirildikten sonra yayınlanacaktır.

ÖZGÜN YAKLAŞIM: Sanalkurs, tasarımı, içeriği ve sunduğu imkânlarla tamamen kendine özgü bir yaklaşım bir içindedir. Sitede eğer bir alıntı varsa bu açık bir şekilde belirtilmekte, kimden, nereden alındığı açıkça gösterilmektedir. Ama genel olarak Sanalkurs’ta yer alan dersler, yazarlarının kendi ürünüdür. Başkasına ait bir yazıyı kendi yazmış gibi sunma girişimi kanuni boyutu bir yana, ahlaken de Sanalkurs’la bağdaşmamaktadır.

HEMEN SOR: Sanalkurs Forum Alanı, yazılı veya görüntülü dersi henüz yayınlanmamış bir konuda sorusu olan ziyaretçilerine sorusunu hemen sorabilme imkânı sunmaktadır. Forum alanına eklenen soruya en kısa sürede ilgili Sanalkurs Editörü cevabını yazacaktır. (Forum kuralları ile ilgili bilgi için forumda yer alan Forum Kuralları bölümüne bakınız.)

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017