Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sanata Aşık Genç Bir Sanatçı

Bir kadın hem gizemli hem çok samimi, hem seksi hem çocuksu olabilir mi? Evet, olabilir. Herkesi kendine hayran bıraktıran performansıyla geçen sezonun en çok konuşulan oyuncularından Gonca Vuslateri’nin ilgi çekici yanıtları burada.
Sanata Aşık Genç Bir Sanatçı

Henüz çok genç olmasına rağmen dopdolu bir kadın Gonca Vuslateri. Onun şiir gibi usulca okumak gerekiyor. Ruh hali fazlasıyla değişken görünüyor. İnişleri çıkışları onun eğlenceli karakterinin bir parçası. Geçen kış, televizyonun en çok izlenen dizilerinden birinde canlandırdığı karakterle oyunculuğunu ne kadar ileri boyutlara taşıyabileceğini de gösterdi. Yalan Dünya dizisinde hayat verdiği iki ayrı karakter olan Eylem ve Vasfiye teyze, oyunculukta verdiği tez oldu adeta. Ağustos sayımızın kapak çekimi için kamera karşısına geçtiğinde ise profesyonelliğini bir kez daha gösterdi. Beden dilini kullanış biçimi, kıyafetleri giydiği anda onların ruhuna bürünmesi, seksi fakat aynı zamanda da çocuksu bakışları Gonca Vuslateri’yi pek çok oyuncudan ayırıyor. Tiyatroya aşık, müzik hayatının ayrılmaz bir parçası (bu arada mükemmel bir sesi olduğunu da belirtmek gerek), şiir yazıyor. Sanata aşık genç bir sanatçı diyebiliriz. Gonca Vuslateri yaşandıkça anlaşılacak kadınlardan…

İşinizi en çok hangi tarafından keyif alıyorsunuz?

Çalışma ortamının konforundan.

Türkiye’de oyunculuğun geleceğini nasıl görüyorsunuz? Çalışma şartları değişecek mi sizce?

Bunun için mevcut olan yönetimlerin sanatı desteklemeleri gerekiyor. Ancak içinde olduğumuz şartların yaratacağı güzellikleri gördüğümüzde umutlu olabilirim.

Haberin devamı için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017