Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Şanslı Ve Mutlu İnsanların Beş Sırrı!

Bazı insanların düşündükleri hatta her istedikleri gerçekleşir! Peki nedir onları farklı kılan? Diğer insanlardan farklı ne yaparlar, nasıl düşünürler? İlişki koçu Cansu Yağız Ayazi, 'şanslı ve mutlu' insanların düşünce şekillerini beş maddede özetledi.
Şanslı Ve Mutlu İnsanların Beş Sırrı!
1. Hayatını değiştirmek istiyorsan yarın değil hemen harekete geç!

Kendisine önem veren, hayatı için küçük ya da büyük hedefler koyan ve bu hedeflere ulaşan ‘şanslı’ insanların en büyük özelliği hemen eyleme geçmeleri. Birçoğumuzun ürettiği bahaneler, bu insanlar için geçersizdir. Önce kafamı hazırlamalıyım ya da şu an hazır değilim gibi ertelemeler onların hayatlarında yoktur. İstekleri belirler, kafalarını hazırlarken aynı anda eyleme geçerler. Hedeflerine giden yolda olmayı tercih ederler ve o yola girdiklerinde, onları hedeflerine götürecek mucizelerin onları bulacağına inanırlar. Örneğin yeni bir dolap istiyorlarsa, hemen yerini hazırlarlar…

Kural 1: Ulaşmak istediğini şeye karar verin, neye ihtiyacınız var planlayın ve hemen harekete geçin. Hedefe ulaşmak için ihtiyacınız olanlar sizi hızla bulacaktır, emin olun.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017