Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

SAP'den Spor Ve Çevre Duyarlılığı

SAP, ''spor ve çevre'' teması çerçevesinde gerçekleştirdiği sosyal çalışmalar kapsamında Sosyal Hizmetler Gençlik ve Spor Kulübüne destek veriyor.
SAP'den Spor Ve Çevre Duyarlılığı
SAP Türkiye, bu yıl “spor ve çevre” teması çerçevesinde gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında , İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı Sosyal Hizmetler Gençlik ve Spor Kulübü sporcularına maddi ve manevi destek oldu. Çocuk yuvaları ve yetiştirme yurtlarındaki korunmaya muhtaç çocukları sporla tanıştırarak ulusal başarılara imza atmalarını sağlayan Sosyal Hizmetler Gençlik ve Spor Kulübü’nün çalışmalarından etkilenen SAP, yaptığı bağışların yanında çocuk ve genç sporculara moral vermek için bir spor etkinliği de düzenledi.

SAP Türkiye Genel Müdürü Zeynep Keskin’in de aralarında olduğu SAP Türkiye çalışanları, gerçekleştirilen etkinliklerle önce kulübe bağlı olarak spor yapan çocuklarla voleybol ve masa tenisi maçları yaptı; ardından da Yakacık Hatice Abbas Halim Çocuk Yuvası’nı ziyaret ederek çocuklarla neşeli bir gün geçirdi. Bugüne dek pek çok çocuğu milli sporcu olarak yetiştiren Sosyal Hizmetler Gençlik ve Spor Kulübü, olimpik dallarda sporcu yetiştirme hedefine destek olmak isteyen herkesin yardımlarını bekliyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017