Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Şark Gülü Kırtasiye Tecrübesini Bir Çanta Markasına Taşıyor

Monami ve Magnum markalarının da aralarında bulunduğu birçok markanın Türkiye temsilciliğini yapan Şark Gülü Kırtasiye; Avustralya, Kanada ve Türkiye'de aynı anda satışa sunulmaya başlayan PUG çantalarını markasına taşıyor.
Şark Gülü Kırtasiye Tecrübesini Bir Çanta Markasına Taşıyor
Monami ve Magnum markalarının da aralarında bulunduğu birçok markanın Türkiye temsilciliğini yapan Şark Gülü Kırtasiye yaklaşık 60 yıllık tecrübesini şimdi de bir çanta markasına taşıyor. Avustralya, Kanada ve Türkiye'de aynı anda satışa sunulmaya başlayan PUG çantaların; üretimi yurtdışında, tasarımı Türkiye'de yapıldı. Dayanıklılık, dengeli ağırlık dağılımı hassasiyetlerine uygun sırt kalıpları, notebook ve ipad için özel bölmelerin yer aldığı modeller yaratıldı.

Pug, tarafını stilden yana belirlemiş

Güçlü bir stil için kendine en uygun olanı seçebilmenin, onu başka parçalarla karıştırıp eleştirebilmenin vazgeçilmez olduğunu artık herkes biliyor. Pug markasında da modeller, olabilecek en iyi kumaşlarla iddialı üretim tekniklerini bir araya getiriyor.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017