Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sarp Levendoğlu Kimdir?

Mor Menekşeler dizisinin yakışıklı oyuncusu Sarp Levendoğlu yeni sezonda bambaşka bir karakterle karşımıza çıkacak, bir yandan da yıllardır peşinde olduğu film projesinin ilk adımlarını atacak.
Sarp Levendoğlu Kimdir?
Yeşil Gap tişörtü, G-Star jean’i, her santimetresi farklı bir renk olan New Balance spor ayakkabılarıyla renkli bir karşılama yaptı Sarp Levendoğlu çekimi yaptığımız Divan City otelinde. Yaklaşık 1.95 boylarında, iri yapılı ama bir gram fazlası olmayan, muzip bakışlı, arkadaşınız hissi veren ve sempatik biri. Onunla sokakta karşılaştıysanız etrafına olan tavrı belki bu kadar sıcak gelmemmiş olabilir çünkü Sarp Levendoğlu tanındığını hissetmekten fazla hoşlanmıyor.

Sarp Levendoğlu, “İşimden dolayı sevilmek ve sayılmak bana samimi gelmiyor. Tanındığım için aldığım tepkiler etrafı rahatsız ediyormuş gibi hissediyorum ve bundan çok hoşlanmıyorum diyor. “Hoş geldiniz Sarp Bey” diye karşılandığı restoranlara gitmiyor, kimsenin ismini bile bilmediği yerlerde tatil yapmayı tercih ediyor. Bir de çok sevdiği Kabak Koyu’nda doğayla iç içe ağaç evlerin olduğu bir oteli var Levendoğlu’nun. Huzur ihtiyacı olduğunda başka bir yer aramıyor.

Sevgilisi güzel oyuncu Begüm Birgören’le iyi giden bir ilişkisi olan Levendoğlu’nun evlilikle ilgili planları yok. Tek planı senaryosunu tamamlamak üzere oluğu filmini çekmek ve insanlarla paylaşmak…

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017