Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Savaş Oyunu Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

İşaretle, ateş et, gerisini düşünme...Savaş oyunu Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier'ın yapımcısı Ubisoft önceki Ghost Recon oyunlarındaki formülü, çağın oynayışına uyarlamaya çalışmış.
Savaş Oyunu Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier
Oyunun yapımcısı Ubisoft önceki Ghost Recon oyunlarındaki formülü, çağın oynayışına uyarlamaya çalışmış. Artık nedir, fazla düşünmeden, hata yapma korkusunda biraz daha uzak, hızlı oynanış mekaniği revaçta. Ghost Recon ise her şeyi iyice tartıp iyi bir strateji kurmadan pek başarılı olamayacağınız bir seriydi. İşte bu, Future Soldier’da değişime uğramış.

Yıl 2025, Ghost adı verilen elit bir asker grubunun bir üyesiyiz. Ghost’lar işlerin en karmaşık olduğu durumlarda devreye giren, bordo bereliler kıvamında askerler. En son teknoloji onlara verilmiş, en iyi silahlar da yine onların emrinde.

Ghost ekibi hain saldırıyı kimin gerçekleştirdiğini çıkartmak adına, dünyanın adını unutmaya yüz tuttuğu birçok ülkeye seyahat etmeye başlıyor. (İlk defa Ortadoğu’dan uzaklaşmış, hayret dedim.) Silah kaçakçıları, teröristler, hain saldırı planlayan tüm güçler rakibimiz, tek dostumuz da yanımızdaki arkadaşlarımıza olan güvenimiz. Oyunda mütemadiyen dört kişi ilerliyoruz lakin diğer bu tür oyunların aksine, biz biraz daha ön plandayız. İşleri tek başlarına halletmeye uğraşmıyorlar ve önceliği size veriyorlar. Çatışmalarda size ateş etme fırsatı veriyorlar ve ateş emrini siz vermeden, ateş etmiyorlar.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017