Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Score Bursa Korupark: Dünya ile aynı anda

Score Fitness&Spa'da spor yapanlar, eğlenerek formda kalıyorlar, dünya ile aynı anda en trend GRUP DERSLERİne katılma fırsatlarını yakalıyorlar.
Score Bursa Korupark: Dünya ile aynı anda
135 m2 alan içerisinde sese duyarlı ışıklar ve yüksek kalitede ses sistemi ile donatılmış stüdyoda, 11 farklı dersten oluşan ders programı uygulanmaktadır. Bu derslerden bazıları;

Pilates Matwork; Omurganın doğal duruş pozisyonunu koruyarak mat üzerinde, “küçük-büyük toplar”, “foam roller” ve “circle” kullanılarak yapılan PİLATES MATWORK, kaslarınızın ince ve kuvvetli olmasını sağlayacağı gibi, doğru bir postüre de sahip olacağınız bir grup dersidir.

Hatha-Yoga; Fiziksel egzersizler ve stres azaltıcı nefes alıştırmalarının uygulandığı akıcı ASANALARdan oluşan HATHA YOGA, kasları esnetip, vücudu olabildiğince şekillendiren ve ruhunuza hitap eden bir grup dersidir.

Dance Moves; House,jazz,Latin gibi dans adımlarının temel aerobik adımları ile birlikte kullanıldığı DANCE MOVES, eğlenerek kondisyonunuzu geliştirebileceğiniz ve dansın büyülü enerjisini yakalayabileceğiniz bir grup dersidir.

Drum Live; Ritm duygunuzu geliştirerek, beden ritminizi yakalayacağınız DRUM-LİVE, perküsyon uyumunuzla hareket edebileceğiniz ve vücudunuzu, ritmin akışına bırakırken yüksek enerji harcayarak deşarj olabileceğiniz bir gup dersidir.

Reformer’lı Pilates Bursa’da Sadece Score’da
Pilates eğitmenlerimiz, yurtdışından gelen hocalardan eğitimlerini almışlar, konularında en yeni ve kapsamlı bilgileri seminer ve toplantılarla takip eden uzmanlardan oluşmaktadır.

Pilates sadece egzersiz değildir. Vücut ile zihni şekillendiren seri ve kontrollü hareketler bütünüdür. Score Fitness&Spa’da Reformer ile pilates dersi alan kişiler 10 seans sonunda kendisini iyi hisseder farkı hissetmeye ve vücudunu tanımaya başlar. 20 seans sonunda yeni bir vücuda sahip olmaya başlar ve fiziksel uygunluk düzeyini arttırır. 30 seans sonunda tamamen yenilenmiş bir vücuda, sağlıklı ve dengeli bir postüre, formda karın ve sırt kaslarına sahip olur.

Score Fitness&Spa’da Pilatesi sadece üyeler değil, üye olmayanlar da yapabilir.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017