Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Scorpions'ın İstanbul Konserine Gitmek İçin 10 Sebep!

Scorpions'ın 17 ve 19 Ekim tarihlerinde vereceği veda konserlerine gitmek için size 10 makul sebep sayabiliriz...
Scorpions'ın İstanbul Konserine Gitmek İçin 10 Sebep!
Alman grup Scorpions, 2010 yılında yayımladığı son albümü “Sting in the Tail” sonrası çıktığı “Get Your Sting and Blackout” ve “Final Sting” isimleriyle anılan dünya turnesine kariyerindeki son turne olarak anons etmişlerdi. Grup bu turne dahilinde aynı yılın 2 Ekim’inde İstanbul’a da uğramıştı. 2013’te sona erecek 210 konserlik bu uzun soluklu turnede grup tüm dünyayı dolaştı. Uzun lafın kısası, Scorpions 17 Ekim’de İzmir’de, 19 Ekim’de İstanbul’da birer konser daha verecek. Sizin de orada olmanız için 10 makul sebep sayabiliriz…

1 Bu, grubun veda turnesi. Turne 2013’te bitiyor, belki gelecek yıl yine gelirler ama takdir edersiniz ki Scorpions bir defa izlenip bırakılacak bir grup değil. İlk albümünü 1972 yılında yayımlamış, 40 yıllık mazisi olan, onlarca grubu etkilemiş ve sahne performansı üst düzeyde olan bir gruptan bahsediyoruz sonuçta.

2 Grup kariyerinde tüm zamanların en iyi konser albümlerinde ikisine imza attı; “Tokyo Tapes” (1978) ve “World Wide Live” (1985). Bu iki albümden birini dinlerseniz konser sahnesinde sizi neyin beklediğini az çok tahmin edebilirsiniz. Grup çok kere, çeşitli ülkelerde “yılın konser grubu” ödülüne layık görüldü.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017