Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Seçkin Özdemir Kimdir?

Türk sinemasının yeni Kadir İnanır’ı Seçkin Özdemir, kendi adına bir ilke imza attı ve Boxer’ın modellik teklifini kabul etti.
Seçkin Özdemir Kimdir?
Ona Türk sinemasının yeni Kadir İnanır’ı diyorlar. Elbette bunda İnanır’ın yıllar önce harikalar yarattığı “Al Yazmalım Selvi Boylum”daki İlyas karakterini yeniden yorumlamasının büyük etkisi var. “Al Yazmalım” dizisinin başrol oyuncusu Seçkin Özdemir, kendi adına bir ilke imza attı ve Boxer’ın modellik teklifini kabul etti.

Oyunculuğun hayatında çok önemli olduğunu ifade eden Seçkin Özdemir, “Üniversiteden sonra İstanbul’a döndükten sonra radyo programı yapmaya devam ettim. Ayrıca televizyon programı yapmaya ve oyunculuk eğitimi almaya başladım. Önce Müjdat Gezen Sanat Merkezi Akşam Okulu’nda tiyatro eğitimi aldım. Ardından Başkent iletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk ve diksiyon eğitimleri aldım. Bu süreçte televizyon, radyo ve oyunculuk birlikte devam etti.” diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017