Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Seda Güven Kimdir?

Ekmek Teknesi, Elveda Derken ve Fatmagül’ün Suçu Ne? Dizileri ile yüzüne aşina olduğumuz, oyunculuğunu beğendimiz Seda Güven ile internet üzerinden samimi bir röportaj gerçekleştirdik.
Seda Güven Kimdir?
Teknolojinin ilerlemesinin en büyük avantajı mesafeleri kısaltması bence… Sıkı bir takipçisi olduğum, sadece iPad ve iPhone’da olan instagram adlı uygulama ile ulaştım Seda Güven’e… Haliyle önce birbirimizi takip etmeye başladık, daha sonra da röportaj teklifimle hem Seda hem de kardeşi Yiğit ile güzel bir samimiyet kurduk. Röportajımız bile internet ortamında gerçekleşti ama biliyorum ki tüm samimiyeti ve içtenliği ile sorularımı cevapladı.

Ekmek Teknesi, Ekmek Teknesi, Elveda Derken ve Fatmagül’ün Suçu Ne? Dizileri ile yüzüne aşina olduğumuz, oyunculuğunu beğendimiz Seda Güven oyunculuğa başlayışını şöyle anlatıyor: “Oyunculuk yapmak gibi bir fikrim ya da planım yoktu. Bir modellik ajansına kaydolmuştum. Belki bir markanın yüzü falan olurum diye… O da içime sinerse ama gel gör ki gittiğim görüşme “Ekmek Teknesi” oldu ve oynamaya başladığımda çok şaşırmıştım.”

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017