Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Seda Kaya Güler, Kıpkırmızı Adlı Kitabını Anlatıyor

Gazeteci-yazar Seda Kaya Güler ile aşk ve seksi konu aldığı yeni romanı ‘Kıpkırmızı’ ve Türkiye’de kadın olmak üstüne söyleşi yaptık. Güler, “Aşk ve seks söz konusu olunca toplam olarak iki yüzlüleşiyoruz. Sevdiklerimize karşı acımasızlaşıyoruz” diyor.
Seda Kaya Güler, Kıpkırmızı Adlı Kitabını Anlatıyor
Gazeteci-yazar Seda Kaya Güler, yeni romanı ‘Kıpkırmızı’ ile okurlarıyla buluşuyor. İlişkiler ve aşk üstüne yazılarıyla tanınan Güler ile okurlarından gelen mektuplardan yararlanarak yazdığı yeni romanı üstüne samimi bir söyleşi yaptık.

Romanınızın adı neden ‘Kıpkırmızı’?

Kırmızı aşkın, seksin rengi. Aynı zamanda gücün, kadının, hayatın… Romanı yazarken adını ‘Seks’ koymuştum ama bittikten sonra yayınevinin ve genel yayın yönetmeni Meltem Erkmen’in önerisiyle ‘Kıpkırmızı’ oldu. Güzel de oldu. Dediğim gibi aşkın rengi. Doğrudan seksi konu aldığı için de kıpkırmızı. Romanda 36 yaşında bir kadının aşkı ve cinselliği keşfedişini anlatıyorum.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017