Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Şeflerin Düellosu Jürilerinin Bilinmeyen Yönleri

Bir süredir hafta içi her akşam Show TV’de ‘Şeflerin Düellosu’ programı ekrana geliyor. Mutfak bilgisi ve yemek yapma yeteneğine güvenen herkesin katıldığı yarışma programında, yarışmacılar kendi tercih ettikleri tek çeşit bir yemeği pişirip, sunacakları masayı hazırlıyorlar. Jüri üyeleri de bunları değerlendirip, puanlıyor.
Şeflerin Düellosu Jürilerinin Bilinmeyen Yönleri

Yarışmanın jüri üyelerinden Mehmet Özer, çekimlere herkesten önce geliyormuş. Kıyafetini giyen ve makyajını yaptıran Özer, kayıt saatini bekliyormuş. Çekime girdikten sonra verilen aralarda da devamlı model eşi Tülin Şahin ile konuşuyormuş ve yarışma sırasında olan biten her şeyi anlatıyormuş.

Programın renkli jüri üyesi Nalan Aksoy ise, erkek jüri üyelerini biraz bekletiyormuş. Duyduğuma göre beyler stüdyoya girmeden Nalan Hanım, stüdyoya adım atmıyormuş.

Ünlü gurme Yağız İzgül ise Ağustos ayı içerisinde evlenecekmiş ancak hafta içi her gün çekimlerde olduğu için düğün hazırlıklarıyla ilgilenemiyormuş.

Programın karizmatik sunucusu Atılgan Poyrazoğlu, programda pişen yemeklerin hiçbirinin tadına bakamıyormuş. Programın kamera arkasında yaşananlar işte böyle… Kamera önünde ise mutfaktaki müthiş yetenekler lezzetin izini sürmeye devam ediyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017