Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Şehir Güzeli Olmanın 10 Yolu!

Siz de 09.00-17.00 arası çalışan gruptansanız, bunaltan yaz sıcaklarında ışıltılı görünümünüzü korumanın yollarını öğrenmelisiniz.
Şehir Güzeli Olmanın 10 Yolu!
Bütün kadınlar makyaj yapmayı bilir ama iyi ama kötü.. Ustaca makyaj için yüzünüzü tanımanız gerekir. Ancak bir o kadar önemli olan diğer nokta da mevsime uygun makyaj yapmaktır. Zira yaz sıcağında yüzündeki makyajın akıp sizi komik duruma düşürme olasılığı da yok değil. Özellikle çalışan kadınların yaz sıcaklarında tüm gün dağılmayan makyaj kullanması neredeyse şart. Ayrıca elektriklenmesi kontrol altına alınmış saçlar, mutsuz olmaya bir yüz, akmayan göz makyajı… Peki bunun için neler yapmanız ya da yapmamanız gerektiğini biliyor musunuz ? Öyleyse okumaya devam edin. Size tüm bunları strese girmeden, eliniz ayağını birbirine dolaşmadan uygulama garantisi veriyoruz.

1-KALIN KAŞ

Eğer kavisli kaşlarınız varsa bizim de size bir müjdemiz var. Çünkü şimdi kavisli gür kaşlar çok moda. Ancak tam tersi daha ince alınmış kaşlarınız mı var? Durun sakin olun. Kaşlar sabırla şekle ve istediğiniz görünüme kavuşabilirler. Uzmanlar bunun kaşlarınızın dilini çözmenizde saklı olduğunu söylüyor. Örneğin eğer kaşınız yay görünümünde değilse onlara zorla kavis vermeye çalışmamalısınız ancak her iki kaşınızın görünümünü eşitlemelisiniz. Yani biri diğerinden farklı olmamalı. Görünümü boza, başıboş kaş tellerini bir cımbız yardımıyla çekin, uç kısımları düzene sokun ve güzel bir görünüm verin (kaşların çoğu inatçı ve karışıktır). Ardından da yumuşak bir kalemle kaşınızı baştan sonra belirginleştirip boyunu, kalınlığını belirleyin.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017