Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sek Ayran'dan Yeni Reklam Filmi

Önce “Ya evde yoksa” şarkısıyla tüketicisini yoğurt ürünleri için sokaklarda “avare” etti ardından ayranları için kuzunun, tavuğun, ineğin peşinden koşturdu… Sek Ayran, uzun bir sessizlik döneminin ardından birbirinden yaratıcı reklam kampanyalarıyla tüketicilerin karışışına çıktı.
Sek Ayran'dan Yeni Reklam Filmi
Uzun süredir reklam kampanyaları anlamında suskunluğunu koruyan Sek, son döneme yaratıcılık kokan reklamlarıyla dikkat çekiyor. Sek’in ardı ardına gelen reklam kampanyalarında neler yoktu ki? Markanın çeken ilk reklamı “ya evde yoksa” isimli kampanya oldu. İşinden evine dönen bir adamın evde yoğurt olmadığını fark etmesiyle sokaklarda endişe içinde yoğurt aramasını anlatan kampanya müziğiyle de izleyenlerin diline dolandı.

Bu reklam filminin üzerinden çok zaman geçmemişti ki marka bu kez koyunları ve tavukları kovalayan bir çobanla çıktı karşımıza. Peki, bunca zamandır sesi soluğu çıkmayan marka ne oldu da bugün böylesine dikkat çekici kampanyalarla geri döndü? Bu sorunun cevabını ve Sek’in yeni reklam filmlerinin perde arkasını konuşmak için Sek Marka Yöneticisi Burcu Özbakır Tür, Medina Turgul DDB Yaratıcı Bölüm Başkanı Gökhan Erol ve Metin Yazarı Ayşe Aydın ile bir araya gedik.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017