Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Şeker Hastaları Ne Yemeli?

41 uzmanınbiraraya geldiği, şeker hastaları için hazırlanan özel tariflerin yer aldığı “Sorular ve Yanıtlarla Diyabet” kitabı, diyabet hastalarını sağlıklı mutfakla buluşturuyor.
Şeker Hastaları Ne Yemeli?
Sağlığım İçin Her Şey Sağlık Kitapları Serisi’nin üçüncü kitabı “Sorular ve Yanıtlarla Diyabet” yayınlandı. Diyabet alanında Türkiye’nin önde gelen 41 uzmanını bir araya getiren kitapta, şeker hastalığıyla ilgili yüzlerce sorunun yanıtı yer alıyor.

Kitapta, Tip 1 ve Tip 2 diyabetinin belirtileri, nedenleri ve tedavisindeki gelişmeler: çocuklarda, hamilelerde, yaşlılarda şeker hastalığı ayrıntılı olarak ele alınıyor. Ayrıca 5 diyetisyen şeker hastalıkları için sağlıklı 25 yemek tarifi veriyor. Kitap, zengin içeriğiyle diyabet hastaları ve yakınları için 510 sayfalık bir başucu rehberi niteliği taşıyor. Gazeteci-yazar Esra Kazancıbaşı Öztekin’in kaleme aldığı kitapta, şeker hastaları için sağlıklı mönüler de yer alıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017