Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Seks Yapmamak İçin Kurallar

İlk buluşma kanunlarının değiştirilmesi teklif dahi edilemez maddelerinin en başında ‘ilk gece seks yapmayın’ vardır. 3-5 istisnayı kendimize umut kapısı olarak belirlemiş olsak bile dişimizi sıkmak zorundayız maalesef. Maalesef çünkü eldeki malzemelerin hepsi neredeyse birbirine benziyor. O yüzden kuralları oyununa göre oynamak gerekiyor bu adamlara karşı.
Seks Yapmamak İçin Kurallar
Az alkol, çok muhabbet

Kendini biraz rahatlatmak için olsun, ‘yemeğin yanında şarap içeyim’ olsun, ‘doğum gününde tanıştık zaten zil zurna sarhoş olsam ne fark eder’ diye düşünerek olsun, fark etmez… Siz ne kadar çok içerseniz için karşı tarafı elinizden geldiğince az içirmeye bakın. Bunu ne kadar reddetsek bile biz kadınlar kimle birlikte olursak olalım muhakkak içimizde bir yerde bir parça ‘acaba?’ kırıntısı kalıyor. Erkekler içinse tam tersi; alkolün verdiği rahatlama ile gece boyu yatakta bütün hünerlerini sergileyen adam, sabah olduğu zaman ‘hangover’ etkisi ile sizden nefret ediyor. Çok içtiğin gecelerin sabahı nasıl alkole tövbe ediyorsun öyle düşün, uyandığı an o baş ağrısı ile senden de kurtulmak için çok uğraş verecek.

Saklamam gereken şeyler var

Lazer teknolojisi geldi geleli kıl tüy derdi kalmadı aslında ama yine de hala geleneksel yolla bu işi halledeniniz varsa ya da lazere güvenmeyeniniz muhakkak ufacık bile olsa bir yerinde bir şey bırakmalı. Kafa hep orada olacağı için seks düşünülebilecek en son şey olur. Parmak ucu delik çorap, çingene pembesi sütyen, regl günü külotları bile bu işi görebilir aslında.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017