Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Seksi Bacaklar İçin Egzersiz Önerileri

Bir esnek bant, bir mat, bir sandalye, biraz disiplin… Daha güzel bacaklar ve kalçalar için ihtiyacınız olan şey sadece bunlar. Her yerde kolaylıkla uygulayabileceğiniz bu egzersizlere hemen başlayın, soncu kısa zamanda gözlemleyin!
Seksi Bacaklar İçin Egzersiz Önerileri
Daha güzel bacaklar ve kalçalar için yapmanız gereken egzersizleri sizler için düzenledik. Her yerde kolaylıkla uygulayabileceğiniz bu egzersizlere hemen başlayın, soncu kısa zamanda gözlemleyin!

Öncelikle elleriniz omuzlarınızın, dizleriniz kaçlarınızın altında olacak şekilde dört ayak üzerinde pozisyon alın. Sol bacağınızı geriye doğru uzatın, parmak ucunuz ileriyi göstersin. Sonrasında dizinizi bükerek, kalça yüksekliğinde sol omzunuza doğru çekin, 90 derecelik açıyı bulduğunuzda tekrar geriye uzatarak A pozisyonuna dönün.

Bir sandalyenin arkasından iki elinizle tutarak sol bacağınızı geriye düz bir şekilde uzatın. Şimdi bacağınızı yana doğru kalça hizasında savurun. Ayak parmakları yan tarafı gösteriyor ve bacak düz… Sonra hemen geriye uzatarak başlangıç pozisyonuna gelin ve buradayken bacağınızla yukarı doğru kısa bir itiş yapın. Bu bir tekrardı, 16 kez bu şekilde uygulayın.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017