Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Selma Ergeç… Hepimizin İçinde ‘Hatice Sultan’ Var!

Onu, ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinde hep ağlarken görüyoruz. Hatice Sultan’ın aksine aslında o, hiç de ağlayan bir tip olmamış hayatta. Hatice Sultan, ne kadar çocuksu ise Selma Ergeç, bir o kadar olgun ve güçlü olmanın peşinde…
Selma Ergeç… Hepimizin İçinde ‘Hatice Sultan’ Var!
Onu, ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinde hep ağlarken görüyoruz. Hatice Sultan’ın aksine aslında o, hiç de ağlayan bir tip olmamış hayatta. Hatice Sultan, ne kadar çocuksu ise Selma Ergeç, bir o kadar olgun ve güçlü olmanın peşinde… Ve çoğumuzun düştüğü kendini tamamen bir erkeğe adama tuzağına düşmemeye çalışıyor.

Hayattaki duruşu canlandırdığı karakterden bu denli farklı olmasına rağmen hepimizi ekran başında gözyaşlarına boğan başarılı performansının sırrı ise, çok net! Hepimiz gibi onun da içinde aynı Hatice Sultan gibi pasif, edilgen ve fazla duygusal bir kadın var!

Haberin tamamı için tıklayınız...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017