Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Selülit Nasıl Geçer?

İnatçı selülit görünümünden kurtulmak için en ideal yöntem, tedavi tekniklerini kombinlemektir. Davetkar ama tehlikeli yöntemlere boşa para ve zaman harcamamak için, selülit savar önerilerimize göz atın.
Selülit Nasıl Geçer?
Fransa’da yapılan araştırmalar, selülit sorununu yoğun olarak yaşayan kadınların yaklaşık dörtte birinin bunu bir saplantı haline getirmiş ve manevi sıkıntı çekiyor durumda olduğun gösteriyor. Hafif selüliti olan kadınlardaysa bu oran yüzde dörde iniyor. Bazıları için, selülitin yarattığı çukurlardan kurtulma isteğindeki amaç, mini şort ve mayo giyildiğinde kendini iyi hissetmek.

Söz konusu selülit olunca genetik faktörler çok önemli bir rol oynuyor. İşte am da bu yüzden onlardan tam anlamıyla kurtulmak zorlaşıyor. “Detoks kralı” Henri Chenot, insanlardaki selülit miktarının birbirlerinden farklılık göstermesinin altında yatan nedeni de bu önemli faktöre bağlıyor. Üstelik 7-14 yaş aralığında çok yiyen bir çocuk olduysanız, vücudunuzdaki selülit oranını iki kat artırma riski taşıyorsunuz.

İşin kötüsü, bir kez oluştuklarında onlardan kurtulmanın imkanı yok. Hücreler bir kez yağla dolmaya başladıklarında, sürekli olarak yeni yağ talep ediyor ve onları depoluyorlar…

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017