Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

SenteCreativeTrend Rehberi ile trendi belirliyor

SenteCreative ilk yılında ses getiren yayını Weekly'nin başarısını yeni yayını Weekly Trend Rehberi ile taçlandırdı. 3 ayda bir yayınlanacak Weekly Trend Rehberi keyifle takip edeceğiniz, elinizden düşürmek istemeyeceğiniz bir stil ve yaşam rehberi.
SenteCreativeTrend Rehberi ile trendi belirliyor
Bakın SenteCreative ekibi yeni yayınları Weekly Trend Rehberi'ni nasıl tanımlıyor;

Weekly Trend her gece eğlenmeye bayılır Eğlencenin eğlence olduğu kapıların ardında, eğlencenin “ne zamandır böyle eğlenmedim” dedirten kıvamda olduğu yerde Weekly Trend var.

Weekly Trend alışveriş delisidir “Alışveriş için Fizan’a kadar giderim” diyenlerin keşifleri, mutluların, aşıkların, sürpriz peşindekilerin alışverişleri Weekly Trend’de.

Weekly Trend modaya çok meraklıdır Modanın nabzı Milano’da değil Weekly Trend’in kalbinde atıyor. Weekly Trend modayla yatıp modayla kalkıyor.

Hedef Kitle Weekly Trend, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, Bursa’da yaşayan, sosyal yaşantısına önem veren, özel zevklere sahip, meraklı, trendleri takip eden, hoş vakit geçirmeyi seven ve bunun için para harcamaktan çekinmeyen bir kitleye sahiptir.

Konumlandırma Weekly Trend ,renkli, kişilikli, tarz sahibi bir yaklaşımla, kent yaşamını anlatan 3 aylık kentli insanın rehberi olarak kendisini konumlandırır.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017