Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Seray Sever’in Çok Özel Röportajı

Şuh kadın imajından sıkıldığı söyleyen Seray Sever, yıldız haritasında bulunan Yay burcunun kendisini masum ve hayalperest bir kız çocuğuna dönüştürdüğünü söylüyor. Güzel oyuncu, savaşçı, bir ruha sahip. Kadere ve kısmete inanıyor.
Seray Sever’in Çok Özel Röportajı
Seray Sever, Star TV’de yayınlanan komedi dizisi ‘Küçük Hesaplar’la 3 yıldır uzak kaldığı ekranlara geri döndü. Dizi setine konuk olduk ve oyuncuyla ekrandan uzak kaldığı bu sürede neler yaptığından, kalbini ısıtıp evlilik kararı aldıran aşkına ve hayata bakışına kadar uzanan samimi bir söyleşi gerçekleştirdik.

‘Küçük Hesaplar’la ekrana geri döndünüz. Oyunculuğu özlemiş misiniz?

Yapımcılık ve iş kadınlığıyla geçen birkaç yılın sonunda oyunculuğu özlediğimi fark ettim. Bu projeyi de çok beğendiğim için ‘evet’ dedim.

Bir röportajınızda şuh kadın imajının sizi rahatsız ettiğini söylemişsiniz. Oysa tam tersi dışardan bakınca sanki göz önünde olmayı, dikkat çekmeyi seven bir kadın görünümü veriyorsunuz…

Hiç sevmiyorum aslında. Ekran önü de tesadüfen başladığım bir iş. Bana yıllar evvel oyunculuk teklifi geldiğinde yapamam dedim tiyatroyu reddettim. Ama sonra olayların akışı beni sunuculuğa itti. Arkasından baktım yeteneğim var ve taleplerin arkası kesilmiyor; tiyatro yaptım, film çektim. Şu an hepsini seviyorum. Oyunculuk da sunuculuk da bana çok kolay geliyor, ikisi de benim işim.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017