Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Serdar İnan’dan Karadeniz’e Havvada Projesi!

Çılgın projeleri ile inşaat sektöründe adı ‘Çılgın Serdar’a çıkan İnanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan, Marmara Denizi’nde yapmayı planladığı Tac-ı İstanbul projesinin ardından Karadeniz’de yapılması planlanan Havvada projesini açıkladı.
Serdar İnan’dan Karadeniz’e Havvada Projesi!
İnanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan, Marmara Denizi’nde yapmayı planladığı Tac-ı İstanbul projesinin ardından Karadeniz’de yapılması planlanan Havvada projesini açıkladı. Kanal İstanbul Projesi’nden çıkacak olan 1 milyar metreküplük harfiyatın 440 bin metreküpünün kullanılmasıyla Karadeniz’de Terkos Gölü açıklarında oluşturulacak olan Havvada’nınn30 milyar dolara mal olması planlanıyor.

Havvada’nın dünyaya ait bir proje olduğunu, gelecek yüzyılda dünya başkenti olacak İstanbul’a değer katacağını iddia eden İnan, projenin Dubai’deki Palm Island projesinden su ve benzin gibi farklı olduğunu da vurguluyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017