Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Seren Serengil Afrika’ya Gitti!

Uzun zamandır kendi halinde, Oğuz Aşıcı ile evlilik yolunda giden mutlu bir beraberlik yaşayan Seren Serengil, ani bir kararla Afrika’ya gitti. Herkesi şaşırtan şey ise, 10 gün süren bu yolculuğun aslında turistik bir gezi değil, belgesel çekmek amaçlı olmasaydı.
Seren Serengil Afrika’ya Gitti!
Seren Serengil’in kafasında koyduğunu mutlaka yaptığını, bu yüzden zaman zaman annesiyle bile ters düştüğünü hepimiz çok iyi biliyoruz aslında Doğrulularının peşinden hız kesmeden koşmaktan hiçbir zaman vazgeçmeyen Seren, yine bir karar aldı ve Afrika’ya uçtu! Saçına fön çektirmeden sokağa çıkmayan, tatillerini hep en gözde yerlerde geçiren bu kadın, bu kez çok farklı bir dünyanın içindeydi…

Afrika’ya neden gittin? Bu fikir nereden çıktı?

Bir makale okumuştum; ölmeden önce görülmesi ve gidilmesi gereken 40 yer diye… “Ne yapıp ne edip gidin bu 40 yeri görün” diye yazıyordu. O an karar verdim. Burada boşu boşuna Bebek, Etiler, Cadde ve oturduğum semt Beykoz arası hayatım geçiyordu. Tatillerde klasik Paris, Miami, Bodrum, Antalya lokasyonlarından da çok sıkılmıştım; daha çok yer görmek, daha uzaklara gitmek arzusu oluştu içimde. Gelişmiş değil de az gelişmiş, hatta hiç gelişmemiş yerlere gitmek istedim. O yüzden ilk Afrika kıtasını, Tanzanya’yı seçtim.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017