Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Serinin Son Oyunu Transformers: Fall Of Cybertron

Transformers Fall of Cybertron ile Autobots ve Decepticonslar arasındaki savaşa tanık oluyoruz.
Serinin Son Oyunu Transformers: Fall Of Cybertron
Cybertron artık yaşanmaz bir hale gelirken Arc’a güç sağlamak isteyen Autobot’ların başına Decepticon’lar inatla bela olmakta. İşte böyle bir ortamda oyunun içine giriyor ve 13 bölümde farklı Autobot ve Decepticon’ların neler yaşadığına göz atıyoruz. War for Cybertron’dan farklı olarak bu defa istediğimiz Autobot’u alıp göreve başlamıyoruz. High Moon bu defa bölümleri Autobot’ların yeteneklerine göre planlanmış ve bir bölümde sadece tek bir Autobot kullanabiliyoruz.

Kontroller PC’de gayet kolay, hatta Darksider II’den çok daha iyi çalışıyor. Grafiklerse çok az modifikasyona izin veriyor. Anti-Aliasing’i açayım, gölge kalitesini ayarlayayım, ışığın kalitesine bir dokunuş da ben vereyim diyenler için burada herhangi bir seçenek yok; ancak “Low” ve “High” gibi ayarlar ile genel grafik kalitesini değiştirebiliyoruz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017