Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Serpil Pak Kimdir? Serpil Pak Röportajı

Türkiye'nin sayılı ralli pilotlarından biri olan Serpil Pak, bu ay T3'e konuk oldu ve teknolojiyle olan ilişkisi anlattı.
Serpil Pak Kimdir? Serpil Pak Röportajı
Teknolojiyle aranız nasıl?Teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiğiniz söylenebilir mi?

Teknoloji o kadar hızlı gelişiyor ki yetişmek mümkün olmuyor, ama yakından takip etmeye çalışıyorum. Öncelikle mimar olduğum için son teknolojik cihaz ve programlardan haberdar olmam gerekiyor. İşim, teknolojiye ayak uydurmamam yardımcı oluyor. Mimarlıkta son çıkan programları ve cihazları kullanıyorum. Zaten bu programlar (Autocad, Archicad, 3Dmax, çelik çizim programları vb.) oldukça zor.

Elinizden düşürmediğiniz bir teknolojik cihaz ya da cihazlar var mı? Kullandığınız cep telefonunun markasını ve neden bu markayı tercih ettiğinizi öğrenebilir miyiz?

iPhone 4S kullanıyorum. Daha önce de BlackBerry Bold kullanıyordum. Arkadaşlarım iPhone’un daha hızlı ve kullanışlı olduğunu söylediler. Sosyal paylaşım sitelerini ve mail’lerimi şimdi daha rahat görebiliyorum. Yarışlarda çektiğim fotoğrafları rahatlıkla paylaşabiliyorum. Kullanımı çok rahat ve kolay. Ayrıca istediğiniz dünya müziklerine rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017