Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Serra Dünya Markası Olacak!

Seranit Yapı Grubu tarafından 145 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen Serra, dünya standartlarında teknoloji, kalite ve tasarım sunuyor. 10 milyon metrekare üretim kapasitesine sahip Serra, 4 milyon metrekarelik ihracatla dünya markası olmaya aday…
Serra Dünya Markası Olacak!
Türkiye’nin lider şirketlerinden Seranit Yapı Grubu, toplam 145 milyın dolarlık yatırımla “Serra” markasını hayata geçirdi. 10 milyon metrekare üretim tesisine sahip olan Serra, teknoloji, kalite ve tasarım konusunda dünya standartlarını zorluyor.

Toplamda 500 kişiye iş yaratan Serra, bugüne kadar sunulan en yüksek kalite ve en özgün tasarımları sunuyor. Türkiye’nin yanı sıra İtalya ve İspanya’nın yıldız tasarımcılarının imzasını taşıyan Serra markası ile 2012 yılında 4 milyon metrekare ihracat hacmine erişerek yaklaşık 30 milyon dolarlık bir ihracat payına ulaşılması hedefleniyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017