Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Serseri Adam Karizması Nasıl Yapılır?

İster sinemada, ister edebiyatta, ister gerçek hayatta olsun kadın erkek ilişkilerinin değişmez bir kaidesi vardır. Güzel kızı her zaman serseri adam kapar.
Serseri Adam Karizması Nasıl Yapılır?
Efendi erkek ise her zaman kaybeder. Güzel kızın yatağına değil, en iyi ihtimalle sevimli ama şapşal arkadaşlar listesine girer. Peki, ama neden hep serseri erkekler kazanır? Daha da önemlisi serseri karizması nasıl yapılır? Üzülmeyin serseri erkek kontenjanından kadınların kalbini kazanmak için bir Mickey Rourke ya da Marlon Brando olmaya gerek yok. Biraz gözler, biraz tavsiye size serseri erkek karizmasıyla donatmaya yeter. İşte serseri erkeklerin başarı sırları.

Kadınlara nasıl bir erkek istediklerini sorun. Alacağınız cevaplar hep aşağı yukarı aynı olacaktır. Konuştuğunuz bütün kadınlar dürüst, saygılı, sadık ve cesur bir erkek istediklerini söyleyecektir.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017