Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Serseri Adam Şekli Nasıl Yapılır?

Güzel bir kızın yanında her zaman serseri bir erkek bulunur. Efendi olan erkek ise hep arka planda kalır, kaybeder... Kısacası serseri adam şekli nasıl yapılır? Endişelenmeyin, kadınların kalbini kazanmak için, Mickey Rourke ya da Charles Bukowski olmaya hiç gerek yok. İşte serseri erkeklerin başarı sırları...
Serseri Adam Şekli Nasıl Yapılır?
En güzel kızlar elinden kayıp gidiyorsa, kaymağı serseri adam yiyorsa, durup bir düşünmek lazım. Konuştuğunuz bütün kadınlar dürüst, saygılı, sadık ve cesur bir erkek isteyeceğini söyleyeceklerdir. Efendi erkekler evlenilecek adam, sığınılacak bir liman, dertleşebildikleri dost veya yedekte tutulacak bir adam olur. Çok kibarlardır, her zaman sözlerinde dururlar. Düşünceli, sakin tabiatlı, anlayışlı, tertipli… Kadın sinirlendiğinde dalga kıran görevini üstlenir. Asla kavga çıkarmaz. İnsan okurken bile sıkılıyor değil mi? Böyle olunca monotonluğun sinyalleri yanmaya başlar.

Kadın bir erkeğe sözünü dinlettiriyorsa, yani bir erkeğe tamamen hakimse o erkeğin çekiciliği kalmamıştır. Kadınların hayatlarının aşkı hep serseri erkeklerden çıkar. Serseri erkek asla monoton değildir. Hayatı umursamaz ve hayatı kendisinin istediği yaşar. Özgüveni tamdır. Var olan otorite, hiç umurunda değildir o kendi kurallarıyla yaşar. Hiç kimseye ve hiçbir şeye bağlı değildir.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017