Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sesil Sinan Kimdir? Sesil Sinan Röportajı

Henüz 19 yaşında… Eczacılık okuyor. Üç yıldır modellik yapıyor ve podyumların tozunu atmaya hazırlanıyor. Bu yıl birçok yerde onun adını duyacağınızı garanti ediyoruz. 2012’nin en seksi sürprizi Sesil Sinan ile tanışın.
Sesil Sinan Kimdir? Sesil Sinan Röportajı
Sesil Sinan’ı biraz tanıyalım

19 yaşındayım. Tam tarih vermek gerekirse 7 Ağustos 1993, İstanbul doğumluyum. Annem ve abimle birlikte yaşıyorum. Hepimiz çalışıyoruz, annem müşavirliğinde görev yapıyor. Abimin araç kiralama şirketi var. Ben de biliyorsunuz işte, 16 yaşından beri modellik yapıyorum. Eczacılık okuyorum fakat bu yıl okulu dondurdum.

Nasıl bir öğrencisin? Dersler nasıl?

Açıkçası hiçbir zaman çok çalışkan bir öğrenci değildim. Bir sene notlarım çok iyiyken ertesi sene dökülürdüm. Hala da öyle devam ediyor.

Şimdi sana bakıyoruz da, muhtemelen okulun da en popüler en güzel kızlarından birisindir…

Çocukluk yıllarında çirkin bir kızdım. Şişmandım, gözlük takıyordum, bacaklarım çarpıktı ve kimseyle konuşmuyordum. Son söylediğimle ilgili durumum hala devam ediyor. İlk kez tanışığım kişilerle samimi olamıyorum. Hatta aradan birkaç ay geçiyor hala belli bir mesafede tutuyorum kendimi.

Haberin devamı için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017