Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

''Sesli Tweet'' Devri Başlıyor!

Mobilera ve Jamii ortaklığı sonucu sesli tweet devri ile artık cep telefonu olan herkes yakınlarına ve sevdiği ünlülere yorumlarını kendi sesleri ile iletebilecek.
''Sesli Tweet'' Devri Başlıyor!
TNS Sayısal Araştırma Eski Küresel Ticari Direktörü Andrew Mairon’da toplantıda sesli tweet uygulamasını gösterdi. Fırat Akdere, Twitter’ın artık hayatımızın bir parçası olduğunu, akıllı telefonu olan insanların İnternet’e girip tweet attıklarını ve geliştirilen hizmet sayesinde akıllı telefonu olmayanların ses teknolojilerini kullanarak tweet atabileceklerini ifade etti. Bu uygulamaya “JamiiCall” ismini verdiklerini söyledi.

Mobilera’nın, Almanya merkezli WebVoiceCast adlı platformu sağlayan Jamii ile gerçekleştirdiği işbirliğinden bahseden Akdere konuşmasını şöyle devam etti: “Sosyal medya eğilim ve alışkanlığını tabana yaymayı hedefleyen hizmet sayesinde akıllı telefonu olan ya da olmayan tüm kullanıcılar, takip ettikleri markaların mesaj ve kampanyalarına, sosyal sorumluluk projeleri hakkında bilgilendirmelere ve kurumsal duyurulara telefonları üzerinden dâhil olabiliyorlar. JamiiCall ile ünlüler, markalar, devlet kurumları, STK’ler ayrıca kendi Facebook sayfaları üzerinden gün içerisinde hayranlarına/takipçilerine gönderdikleri sesli mesajların ilk 15 saniyelik kısmını yayınlayarak, bu mesajları beğenenlerin mesajın tamamını GSM telefonlarından dinleyebilmesini de sağlıyor.”

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017