Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sessiz Sarsıntı ''Beyonce''

Anne olduktan sonra sessizliğe bürünen Beyonce, büyük bir sürpriz yaparak yeni albümünü dijital ortamda satışa sundu. Şarkıcının kendisiyle aynı adı taşıyan, 14 şarkı ve 17 videodan oluşan beşinci albümü, üç günde yaklaşık 830 bin satarak iTunes Store'da en hızlı satan albüm rekorunu kırdı.
Sessiz Sarsıntı ''Beyonce''
Kendimi Hiç Olmadığı Kadar Güzel Hissediyorum; İlk çocuğumu doğurdum. Kendimi hayata hiç bu kadar bağlı hissetmemiştim. Artık dünyada bir amacım var.

Beyonce'a Göre Anne Olmak ; Kadınlara anne olmanın her şeyi bir kenara bırakmak olmadığını göstermek istiyorum. Aynı anda hem anne hem de kocanızı baştan çıkaran kadın olabilirsiniz. Güçlü olabilirsiniz. Kendinizi hala sevebilirsiniz. Kendimi zorlamaya devam etmek istiyorum.

Haberin devamını okumak için tıklayınız.

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017