Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Seth Godin'in Son Kitabı ‘Hepimiz Acayibiz’

Dünyanın en ünlü pazarlama gurularından biri olan Seth Godin’in son kitabı “Hepimiz Acayibiz” 1 Aralık’ta Rota Yayınları’ndan çıkıyor. Godin, yeni kitabında bugüne kadar reklamcılığın en önemli var oluş nedenlerinden biri olan kitle kavramını yeniden sorguluyor.
Seth Godin'in Son Kitabı ‘Hepimiz Acayibiz’
Bugüne kadar yazdığı her kitabıyla pazarlama dünyasında taşları yerinden oynatan ünlü pazarlama gurusu Seth Godin, son kitabı “Hepimiz Acayibiz” (We’re All Weird) ile yine dengeleri tümden değiştirmeye hazırlanıyor.

1 Aralık itibarıyla Rota Yayınları’ndan çıkacak olan kitap, reklam dünyasının yaklaşık 50 yıldır kıblesi olan “kitle” kavramının bitişini onun karşısında “acayip” kavramının ve acayip olanın yükselişini oldukça “rahatsız edici bir şekilde” anlatıyor. Kitabı “rahatsız edici” yapan yanı kuşkusuz reklam ve pazarlama dünyasının bundan 50 yıl önce icat ettiği kavramları, (bugün geçerliliğini kaybetmiş olmasına karşın) hâlâ kullanmaya devam ettiğini yüzümüze vuruyor olması. Godin’e göre hâl⠓kitle”nin peşinde koşan markalar ya da reklamcıların sonu geldi. Şimdi “acayip” olma zamanı. Peki, kimdir acayip ya da nasıl acayip olunur diye merak ediyorsanız, yanıtların hepsi “Hepimiz Acayibiz”de.

Seth Godin kimdir?

ABD’nin bir numaralı pazarlama gurusu olarak kabul edilen Seth Godin, 21. Yüzyılın en önemli pazarlama profesyonellerinden biri olarak tanınıyor. Kitapları 33 dile çevrilen ve e-kitapları şimdiye kadar yayınlanan en popüler yayınlar arasında yer alan Godin, Mor İnek kavramının yanı sıra Permission Marketing (İzinli Pazarlama), Unleashing the Idea Virus (Fikir Virüsü), Dip gibi birçok kelimeyi pazarlamacılık literatürüne katan isim. 1960 doğumlu olan ABD’li yazar, 1982’de Tufts Üniversitesi’nden bilgisayar ve felsefe alanından mezun olmuş ve ardından Stanford Graduate School of Business’te MBA programını tamamlamış.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017