Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sevgili İle Mutlu Olmanın Yolları

Romantizmi koruyun, birlikte eğlenin, arkadaşlarıyla vakit geçirmesine izin verin, ilişki politikanızı iyi belirleyin ve bu yolda sağlam adımlarla ilerleyin… Evet asında hiç zor değil. Eğer gerçekten bunları hayatınızda tutmayı başarabilirseniz, ömür boyu mutluluğunuzu garanti altına alabilirsiniz.
Sevgili İle Mutlu Olmanın Yolları
Ev sigortası, hayat sigortası, mücevher sigortası… Bütün bu sigortalara sahip olmak zor ve yorucu değil. Bunlar bir şekilde hayatınızın bir parçası olabilir ve imzaladığınız poliçeler sayesinde uzun yıllar sizinle kalabilir. Ancak mutlu bir evliliğin ya da ilişkinin imzalanacak bir poliçesi ve geçerlilik süresi olamaz.

Yapılan araştırmaların çoğu evliliklerin gün geçtikçe mutsuzluğa sürüklendiğini ve boşanmaların arttığını gösteriyor. Ki artık araştırmalara gerek kalmadan sürekli çevremizde kötü giden evlilik hikayelerini dinleyip duruyoruz. Elbette her ilişkinin zor ve sıkıcı yanları olabilir. Bahsettiğimiz bu değil. Zaten eğer hiç sorunumuz yok diyorsanız, o zaman ya yalan söylüyorsunuz ya da sizin göremediğiniz ve ters giden bir şeyler var.

İlişkinizin yolunda gitmesini istiyorsanız ilişkinizin dinamiklerini iyi belirleyin. Romantizminiz kayalara çarptığında sizi kurtaracak bir sahil güvenlik ekibi bulamayabiliriz. Sığınacağınız tek botun siz ve sevgiliniz olduğunu unutmayın ve önerilerimize kulak verin.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017