Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sevgili Nasıl Terk Edilir?

Baştan çıkarmanın kuralları olduğu gibi, ayrılmanın da altın kuralları var. Gözyaşı ve ağız dalaşı olmadan ağrısız ve acısı bu işi başarabilirsiniz. İşte işin püf noktaları...
Sevgili Nasıl Terk Edilir?
1. Sürekli her şeyin karışın

Kadınlar, evde her şeyine karışan bir ikinci anne daha görmeye dayanamazlar. Nazik ve düşünceli davranmayı abarttın. Yemek yiyip yemediğini iki saatte bir sorun, dışarıya çıkarken hırka alması gerektiğini, banyodan sonra saçlarını kurutması gerektiğini sürekli hatırlatın.

2. Bakımsızlığı abartın

Çoraplarınızı ve iç çamaşırlarınızı uzun süre giyin ve daha az banyo yapın. Tırnaklarınızı uzatın ve berber koltuğundan uzak durun. Parfümünüzü ve koltuk altı deodorantınızı da çöpe atmayı unutmayın. Kısacası sevgilinizin yanında pasaklı olun.

3. Oldukça dağılın

Düzen kadınlar için önemliyse, sizin için bir o kadar önemsiz olsun. Az önce sevgilinizin topladığı evi özellikle de mutfağı dağıtın. Çıkardığınız kıyafetleri kirli sepeti yerine sağa sola atın.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017