Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sevgilinizin Ailesi İle Tanışmaya Hazır Mısınız?

Yaşınız geldi. Uygun kızı buldunuz. Kaç yıldır da berabersiniz. Artık evlilik zamanı. Her şey hazır. Peki şimdi ne olacak? Zorlu sınavlara gireceksiniz tabii ki. Müstakbel eşinizi ailesiyle tanışmak korkulu rüyanızsa, rehberimizi takip edip edin.
Sevgilinizin Ailesi İle Tanışmaya Hazır Mısınız?
Erkek adamın en zorlu sınavlarından biri, sevgilisinin, daha doğrusu müstakbel eşinin ailesiyle tanıştığı anır. Bu an öyle uzundur ki, an diyerek ona hakaret etmiş oluruz. Gerçekte birkaç saati ya da beraber yenen bir akşam yemeğini doldurmasına rağmen hissedilen süre olarak yüzyıllara bedeldir. Ama erkek adam er meydanından kaçmaz. Eğer iş ciddiye bindiyse ve evlilik kaçınılmaz son ise, sevgilinizin ailesiyle tanışma vakti gelmiş demektir.

Bu öyle kolay iş değil. Bir kere korkunç bir teste tabi tutulacağınız ve ayak tırnaklarınızdan saçlarınızın ucuna kadar, dahası zihninizin en derindeki fikirlerinden, ailenizin yedi kuşak taallukatına kadar her alanda ağır ceza hakimiz karşısına çıkmış gibi sorgulanacağınızı iyi bilin.

Peki ne yapılacak? Korkunun ecele faydası yok. Öncelikle o an geldiğinde rahat olmayı başarın bir şekilde. Söylemesi kolay, yapması zordur. Siz raht olun ve sevecen oldukça ailenin kapıları size daha çok açılır. Karşınıza geçmiş ailenin size bakışlarının karşısında kanepenin içine gömülüp k olmak, daha kötüsü salondaki vazolardan birine dönüşüp mum kesilmek yerine sohbete girin, laflayın, kendinizi anlatın ve tabii ki öz pazarlamanızı yapın.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017