Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sevgiliyi Üzmeden Nasıl Ayrılınır?

Centilmenlik bir dirhem iki çekirdek giyinmekle, kadınlara kapı açıp, sandalye çekmekle bitmez. Gerçek bir centilmen iş hayatından, özel ilişkilerinde hep kibardır. İlişki boyunca düşünceli olmayı elden bırakmayan centilmen, ilişkiye son noktayı da kendine yakışır şekilde koyar.
Sevgiliyi Üzmeden Nasıl Ayrılınır?
Başlangıçlar kadar sonlar da önemlidir. Bu kelamı her durum için söyleyebilir, mesela ilişkilerde de… Çok hoşlandınız, flört ettiniz ama sürmedi ve bitmesi gerekiyor. Bu sonu bir centilmen edasıyla karşınızdakine anlatmalısınız. “Sorun sende değil bende” yalanına artık kimse kanmıyor. O nedenle bir dönem hoşlandığınız kızın kalbini kırmadan bu ilişkiyi sonlandırmanız mühim. Tabii ki, ayrılıklar acıdır, hüzünlüdür ama bunun daha da kötü bir hale sokmayın. Yakışanı yapın ve centilmence ondan ayrılın.

Ayrılık konuşması yapmak isteyen erkeklerin en büyük hatalarından biri de doğru zamanı beklemektir. Oysa ayrılık için doğru bir zaman yoktur. İlişkinizin tıkandığını, artık onu sevmediğinizi anladığınız an ayrılık zamanı çoktan gelmiştir. “Doğum günü de geçsin”, “Arkadaşı da evlensin” gibi gerçeklerle ayrılık konuşmasını ertelemek sadece işleri daha karmaşık hale getirecektir. Elbette onu tam Sevgililer Günü arifesinde veya tam beşinci yıl dönümünüzde terk etmeyin, lakin gerçek bir centilmen hiçbir koşul altında artık aşık olmadığı bir kadınla ilişkisine devam etmez. İlişkinin bittiğini anlamanızın üstünden günler, haftalar hatta aylar geçtikçe gerilim iyice artacaktır.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017