Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Şevval Sam Kimdir? Şevval Sam Röportajı

Oyunculuğu ile birlikte sesiyle de dikkat çeken ve '2 Tek' albümüyle son günlerde adından sıkça söz ettiren güzel sanatçı Şevval Sam albümünü ve yaşantısını anlattı.
Şevval Sam Kimdir? Şevval Sam Röportajı
“Ben küçüklükten anarşist ruhlu biri olduğum için koleje gitmeyi reddettim. Çünkü koleje giden kızların benim gözümde bir formatı var; eteklerini kıvırırlar, ellerinde moda dergisi, biraz da makyaj yaparlar, saçlar da yapılı okula giderler. Ben e biraz daha oğlan çocuğu gibiydim. Hiç yakıştıramazdım öyle bir formatı kendime. Kolej benim için öyle bir izlenime sahipti. Meslek Liseleri sınavına girdim. Zincirlikuyu Meslek Lisesi Restorasyon Bölümü’nü kazandım. Ondan sonra da oğlan çocuğu formatında devam ettim. İki sene Dolmabahçe Sarayı’nın cariyeler bölümünde staj yaptım. Ancak bir süre sonra baktım olmuyor restorasyonu bıraktım.”

Annen o dönemlerde “Kızım sesin güzel, gel albüm yapalım, sanatçı ol benim gibi.” dedi mi?

Hayatımın hiçbir döneminde annem, herhangi bir şey için beni zorlamadı. Aslında temelde öncelikle kendimi bulmam gerektiğini bana öğretti. Ben zaten lisedeyken, Milliyet Gazetesi’nin düzenlediği okul olarak Liselerarası Müzik Yarışması’na gitmiştik. Okul, tarihinde ilk defa öyle bir yarışmaya katıldı. O sene de biz; kız solist dalında birincilik, beste dalında da üçüncülük almıştık.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017