Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sew-Eurodrive İlk Fabrikasını Gebze'de Açtı

Hareket teknolojileri alanında lider firma olan SER-EURODRIVE, Türkiye'ye yaptığı 7 milyon Euro'luk yatırımla Gebze'de ilk fabrikasını açtı.
Sew-Eurodrive İlk Fabrikasını Gebze'de Açtı
1931 yılında kurulan Almanya Bruchsal merkezli, hareket teknolojileri alanında faaliyet gösteren SEW-EURODRIVE, Avrupa, ABD, Kanada Çin-gibi endüstrileşmiş birçok ülkeden sonra 7 milyon Euro'nun üzerinde bir yatırımla yeni fabrikasının kapılarını gerçekleştirdiği bir törenle Gebze'de açtı.

SEW-EURODRIVE, redüktörlü motorları, frekans inverterleri, servo hareket sistemleri, dağıtık otomasyon sistemleri ve endüstriyel redüktörleri ile hareketin olduğu her yerde güvenle kullanılmaktadır. Gebze fabrikasında standart ve endüstriyel redüktör montajı, elektrik motorları montajı ve SEW'in portföyündeki tüm ürünlerin satışı ve servis üzerine hizmet verilecek. Toplam 11.000 m2 kapalı alanda kurulan ve 4000 m2 ofis alanına sahip fabrikada, 50 çalışan ile ayda 1000 adet redüktörlü motor montajı yapılacak.

2011 yılını dünya genelinde 2 milyar Euro'nun üzerinde ciroyla kapatan SEW-EURODRIVE, 81 yıllık tecrübesiyle dünya genelinde 45 farklı ülkede 15 üretim tesisi, 75 montaj fabrikası ve 14 bin çalışanıyla hizmet veriyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017