Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Seyahatte Yaşanan Sağlık Sorunları Sigorta Güvencesinde

Sigortalılar, seyahatleri sırasında karşılaşabilecekleri sağlık risklerine karşı koruyan Seyahat Sağlık Sigortası, zor durumlarda onların yanında oluyor.
Seyahatte Yaşanan Sağlık Sorunları Sigorta Güvencesinde
Tatile çıkmayı düşündüğünüzde, günler hatta aylar öncesinden planlar yaparsınız. Kalacağınız yer veya gideceğiniz yerin hava ve yol şartları gibi tüm detayları düşünürsünüz. Peki ya tatilde beklenmeye ani bir sağlık problemiyle karşılaşırsanız ve aynı nedenle geri dönüş sürenizi uzatmak zorunda kalırsanız ? İşte bu gibi zor durumlarda sigortanız yanınızda olur ve sizi yaşayacağınız olası sıkıntılardan kurtarır.

Seyahat Sağlık Sigortası, ulaşım yollarından herhangi birini kullanarak yurtiçinde, yurtdışına veya yurt dışından ülkemize seyahat edenleri, seyahat esnasında karşılaşabilecekleri sağlık risklerine karşı koruyor. Ürün kapsamında, sigorta şirketi, seyahat sırasında poliçenin geçerlilik tarihleri arasında meydana gelen bir kaza veya önceden mevcut bir duruma bağlı olmayan hastalık hali sonucunda, planlanan seyahat süresi dışında meydana gelmemesi kaydıyla, sigortalıya poliçede belirtilen teminatlar sağlanıyor.

Sigortalının talebine bağlı olarak günlük, haftalık, aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık poliçelerin oluşturulabildiği üründe, 70 yaş üzeri sigortalılar için de teminat verilebiliyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017