Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Seyfi Dursunoğlu Kimdir? Seyfi Dursunoğlu Röportajı

Kendi şov formatının mucidi, asla modası geçmeyen bir kahkaha starı o… ‘Benzemez Kimse Sana’ yarışmasında jüri olarak izlediğimiz Seyfi Dursunoğlu’yla kahkahalar eşliğinde konuştuk. Dursunoğlu, ilk kez Huysuz Virjin’in Beylerbeyi’nde bir ramazan gecesinde nasıl doğduğunu açıkladı.
Seyfi Dursunoğlu Kimdir? Seyfi Dursunoğlu Röportajı
Çengelköy sırtlarındaki evinde buluştuk Seyfi Dursunoğlu’yla… Manzarasından, çiçeklerinden, komşularından, ağaçlarından son derece hoşnuttu… Ancak bir zamanlar tabelasında ‘Sokak’ yazan, şimdi ise vızır vızır işleyen bir caddeliğe terfi eden ‘Yalnız Selvi’den şikayetçiydi: “Sokaklığı mı kaldı ayol! Hele deniz kıyısındaki trafik akşam saatlerinde tıkanınca minibüsler dahil tüm araçlar buradan geçiyor. Bağdat caddesi gibi oldu mübarek…” İster sokak olsun, ister caade, ‘Yalnız Selvi’ adını nedense yıllardan beri Seyfi Dursunoğlu ile her zaman birbirlerine çok yakın buldum, yakıştırdım. Selvi ‘Yalnız’, Seyfi ‘Yalnız’… Ancak o yalnız olsa da, mutlu. Çünkü’sünün karşılığı ise tek kelime: ‘Sevgi’… Çiçek kokan bahçenin sardunyalı, yaseminli kamelyasında yaptığımız sohbete de sevgiyle başlıyoruz.

Allah’a şükür her şeyiniz var ama en büyük servetiniz hayranlarınızın sevgisi olmalı. Çok seviliyorsunuz…

Evet, çok seviliyorum. Bu sevgiyi kazanmak da öyle kolay olmadı. Halk, sever ama sevginin baki olması tamamen sanatçıyla bağlıdır. Ben yalnız sanatımla değil, özel hayatımla da örnek oldum.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017