Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sezon Renklerinin Sıcak Dansı

2014'ün renk temaları gittikçe globalleşen yaşamın izlerini taşıyor. Sıcak ülkelerin derin ve canlı renkleri, soğuk ilkimlerin doğallığı ile buluşuyor. Yosun yeşili , tatlı kahve ve yumuşak mavilerin eşlik ettiği renkler yaşam alanlarına doğanın esintilerini taşıyor.
Sezon Renklerinin Sıcak Dansı
Natüralist Yaklaşımlar; Çoğumuz siyah ve beyaz gibi zıt renkleri kombinlemekten kaçınmaz ve zorlanmaz. Ama iş koyu renkleri kullanmaya geldiğinde bir durup düşünür. Oysa bu renkler de diğerleri gibi birbiri ile doğru tonlarda kullanıldığında mekanları hem kişiselleştirir hem de şıklaştırır. Yılın favorileri bulut mavisi, gri ve tatlı kahveyi, yosun yeşili ve bejle kombinlenerek salonunuzu aydınlık ve sıcak kılabilirsiniz.

Sofistike RomantizmYatak odasına renk seçerken bej, krem ve beyaz üçlsünden vazgeçilmiyor. Ama yatak odasında renk kullanımı psikolojik açıdan da huzurlu olmamızı destekler. Evet belki çok koyu tonlar seçilmemeli ama leylak tonları, biraz mor ve kuğu grisi gibi pastel tonların uyumlu birlikteliği ile içinizi ısıtan, konforlu bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Haberin devamını okumak için tıklayınız.

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017